В окупантів Донбасу з’явився потужний внутрішній ворог, який вбиває бойовиків

ДНР-автоматТак звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”  мають у своїх рядах хворих бойовиків, які не тільки страждають на невиліковні хвороби, а й заражають ними інших бойовиків. Відтак окупантів на Донбасі вбивають не тільки кулі українських захисників, а й потужний внутрішній ворог.

Чисельність так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” постійно падає – воювати за “рускій мір” на Донбасі мешканці окупованих територій уже не хочуть. Тому в ці “армії” окупанти беруть без розбору п’яниць, наркованів, хворих, і відпускати їх не хочуть. Про це бойовики вже відкрито пишуть у мережі.

Читайте також: В «ДНР» почалася нова епідемія (Документ)

Так, один із бойовиків поскаржився у сепаратистській групі, що має відкриту форму туберкульозу. При цьому на медичну довідку з лікарні окупованого Новоазовська із підтвердженням діагнозу в так званій “армії ДНР” не реагують і звільняти такого бойовика не хочуть.

Бойовик цей, як написано у викладеній в мережу медичній довідці, - жінка, в якої в "армії ДНР" стався рецидив туберкульозу. Скількох бойовиків вона уже встигла заразити - невідомо.

Читайте також: В окупованому Алчевську збільшилася захворюваність на туберкульоз — соцмережі (Фотофакт)

ф2