“Ситуація загострювалась кожного дня”, – мер Броварів про причини масової стрілянини

Місце ранкової стрілянини в Броварах 29 травня. Фото – Фейсбук Ігор Сапожко

Причиною масової стрілянини між перевізниками, що сталась вранці 29 травня в Броварах, міський голова вважає ситуацію з розподілом міжміських маршрутів, які затверджує Київська ОДА.

Про це міський голова Броварів Ігор Сапожко написав у Фейсбук.

“Всі міжміські маршрути затверджує Київська обласна державна адміністрація. Ми неодноразово звертались до керівника області та начальника управління інфраструктури КОДА з офіційними листами та зверненнями щодо затвердження нового експрес-маршруту з Торгмашу до метро Лісова через Окружну дорогу. Всі звернення були проігноровані. Замість цього обласна адміністрація створила та затвердила інший маршрут, який повністю дублює вже діючий. Тому, вважаю, що через відсутність діалогу між місцевими органами влади та обласною адміністрацією, ситуація загострювалась кожного дня”, – написав мер Броварів.

Читайте також: Масова стрілянина під Києвом: поліція розкрила перші подробиці (Відео)

Ігор Сапожко також зазначив, що призвести до конфлікту зі стріляниною між перевізниками могло недавнє рішення Київської ОДА.

"Нещодавно за рішенням конкурсної комісії облдержадміністрації у Бровари на існуючий маршрут зайшла нова компанія. Це стосується саме міжміських маршрутів. Зараз з’ясовують всі обставини справи. По факту стрілянини відкрито кримінальне провадження", - зазначив Ігор Сапожко.

Читайте також: Пострілів було багато: кадри сьогоднішньої ранкової стрілянини під Києвом (Відео)

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", сьогодні близько 7-ї ранку на вулиці в Броварах сталася масова стрілянина за участі близько сотні чоловіків. За повідомленням поліції Київщини, було поранено трьох учасників конфлікту, а десятьох затримано. Відкрито кримінальне провадження.