Столичні водії маршруток самовільно йдуть з ліній через збитковість в роботі

фото: Київ оперативний

Карантин болісно вдарив по перевізниках у столиці. Водії громадського транспорту відмовляються працювати через запроваджений локдаун, бо кажуть, що їх робота стала збитковою.

Про це сказав Глава Асоціації перевізників Києва та області Ігор Мойсеєнко в ефірі програми “Сьогодні. День” на каналі “Україна 24”. Він розповів, що без розпорядження влади Києва приватні перевізники не можуть зупинити роботу, незважаючи на те, що окремі водії самовільно йдуть з ліній.

"Ми звернулися на початку тижня до київського міського голови з проханням почути нас, що 50% сидячих місць не дозволять навіть окупити вартість палива. Але є і друга сторона медалі, крім мільйонних збитків, які ми прогнозовано будемо нести щодня. Ми і наші водії не в змозі контролювати пасажирів, які заходять понад норми. Люди не хочуть чути ні про які карантинні обмеження, їм треба їхати на роботу, постійно виникають сварки з водіями, а якщо все-таки вдасться зайти в салон зайвим пасажирам, через 2-3 зупинки автобус зупиняє патрульна поліція і накладає штраф 17 тис. на водія. Водій, в свою чергу, відмовляється працювати в таких умовах, самовільно вони заїжджають в парк і більше не виїжджають на лінію", - сказав Мойсеєнко.

Також він розповів, що самовільно зупинити роботи приватні перевізники не можуть, для цього потрібне розпорядження влади.

"Коли ми зверталися до київського міського голови, ми просили допомогти і звернути увагу на нашу галузь. Просто закритися, прийняти рішення на свій розсуд, - це нелогічно, тому що якщо нас закриють офіційно, у нас будуть підстави спілкуватися з банками, які нам давали кредити, орендодавцями, постачальниками, що ми тимчасово неплатоспроможні. Якщо ми припинимо працювати самостійно, то, теоретично, КМДА має право розірвати з нами договори за невиконання умов", - сказав Мойсеєнко.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Денис

Так, а в чем проблема? Город не хочет контролировать предприятия, следить за выполнениями карантинных норм, как например у нас в компании, руководителям плевать, посетители заходят, бывает что и без масок, сидят в опен спейсе, весь офис на работе, сидят без масок. Я считаю что водители маршруток в таком случае могу говорить:”хотите ехать в большее количество людей, давайте 17000 грн, иначе я никуда не поеду” и все, проблема отпадет