Прокуратура повідомила про підозру посадовцю ЗСУ у справі закупівлі квартир для військових

фото із сайту Офісу ГПУ

Про це йдеться на сайті Офісу Генерального прокурора України.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому заступникові керівника одного з підрозділів Збройних Сил України у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ упродовж 2017-2018 років, діючи за попередньою змовою групою осіб, забезпечив придбання Міністерством оборони України квартир для військовослужбовців за завищеними цінами.

Відповідно до тендерної документації було закуплено 90 квартир в Дніпропетровській області за ціною 13 тис грн за квадратний метр на загальну суму понад 80 млн грн. Однак, відповідно до оціночної будівельної експертизи ціна квадратного метру у цьому регіоні становила 8 тис грн.

Внаслідок таких дій державним інтересам завдано понад 30 млн грн збитків.

Наразі тривають невідкладні слідчі та процесуальні дії. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.