Поліція проводить перевірку за фактом проведення весілля у місті на Рівненщині

фото: ТСН

Весілля за участі майже чотирьох десятків людей у місті Сарни на Рівненщині дійсно проводили і за цим фактом поліція проводить перевірку. Про це повідомили в Рівненській ОДА, коментуючи допис головлікаря районної лікарні у Facebook.

Очільник Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк у суботу, 30 травня, повідомляючи про чергове збільшення кількості хворих у районі та поступлень у медзаклад, звернувся до “критиканів карантину” та попросив їх задуматись про наслідки.

“Якщо на протязі доби, двох діб, ситуація не стабілізується, змушений буду відкривати хірургічний корпус для госпіталізації. Ось вам карантин, ось вам відношення людей до ситуації. Не розумію, чому сьогодні ніхто не відповідає за масові порушення карантинних заходів (весілля, релігійні міроприємства і тд.)”, – писав очільник ЦРЛ.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін підтвердив Суспільному, що факт весілля і справді зафіксований і відбулось воно 23 травня.

– Назву кафе з певних міркувань не буду наголошувати. Там знаходилось, за нашою інформацією, 30 дорослих і 8 дітей. Керівник закладу каже, що всі перебували не в закритому приміщенні. Поліція за цим фактом веде перевірку, – повідомив посадовець.

Запит у поліцію з цього приводу Суспільне уже зробило та чекає відповіді.

Також Сергій Подолін додав, що 27 травня, коли УПЦ (МП) проводила Провідну неділю, порушень в області не фіксували.

Загалом за час карантину поліція склала майже двісті протоколів про порушення режиму карантину. Суспільне раніше повідомляло, що суд під час розгляду цих протоколів переважно стає на бік підприємців.

Сергій Подолін закликав і клієнтів, і підприємців усвідомлювати небезпеку того, яку загрозу несе легковажність.

– У нас немає стільки контролюючих органів, які можуть проконтролювати кожен виходок. У нас в області працює до 30-ти бригад оперативного реагування, а це обмежений ресурс. Хочу подякувати активним громадянам, які інформують про порушення через інтернет чи “гарячу лінію”, – зазначив Сергій Подолін.

Станом на 1 червня в Сарненському районі зареєстровано 124 випадки захворювання на COVID-19. З них 10 летальних та 76 людей одужали.

Журналісти Суспільного зазначили, що готові озвучити і позицію підприємця, в чиєму закладі проходило весілля, якщо він виявить таке бажання та звернеться в редакцію у будь-який зручний спосіб.