“Початок кінця України”: в Офісі Президента прокоментували заяву Козака

фото: Укрінформ

Україна не зацікавлена в ескалації військового протистояння, а дипломатичний шлях залишається державним пріоритетом.

Так радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував заяву заступника керівника адміністрації президента РФ Дмитра Козака про те, що початок Києвом бойових дій на сході України може стати причиною для Росії стати на захист своїх громадян і “початком кінця України”, передає Укрінформ.

"Україна точно не зацікавлена ​​в будь-якій ескалації військового протистояння. Наша армія готова до будь-якого розвитку подій, але державний пріоритет залишається незмінним — це завжди ставка на пошук дипломатичного рішення для припинення війни. Україна цінує кожне життя своїх громадян, і тому для нас загострення ситуації на Донбасі - це дійсно серйозно. Це не риторика, не пропаганда і не дипломатичні ігри. А ось те, що Росія використовує загибель людей для чергових політичних маніпуляцій, - весь світ чітко бачить", - заявив Подоляк.

Він також зазначив, що цими заявами

Окрім того, на думку радника керівника ОПУ, таким чином Росія намагається чинити тиск не тільки на Україну, а й на інших учасників переговорів у Нормандському форматі і на решту держав, які підтримують територіальну цілісність України.