ПТУР вдарив з граничної відстані – нові подробиці загибелі медика ЗСУ від обстрілу окупантів (Відео)

Сабіна Галицька
Сабіна Галицька

Держепартамент США вперше з початку війни на Донбасі зробив заяву, у якій виокремив смерть однієї людини – медика Сабіни Галицької.

Вона загинула минулого тижня на Донбасі, коли бойовики вдарили по медичному транспорту, який прямував надавати допомогу жителям прифронтової Катеринівки на Луганщині.

Сабіна Галицька загинула на місці і за обставин, які вже відбувлись: на дорозі, що вважалась безпечною, ворог знищував техніку зі зброї, яка не стріляє так далеко.

Читайте також: «Фашисти такого не робили», — обставини загибелі медика СЗУ Сабіни Галицької на Донбасі вразили її односельців (Відео)

Однак влучний постріл із ПТУРа на граничній для цієї зброї відстані потрапляв у ціль саме на цій ділянці фронту на Донбасі принаймні 5 разів.

Українські військові певні: стріляє один і той самий окупант, добре навчений. найвірогідніше, це російський військовий, або просійський найманець, який має чималий досвід війни.

Якби ПТУР влетів усередину бронемашини повністю, не вижив би ніхто, кажуть бійці ЗСУ, які були в цьому БТРі і отримали поранення.

Загинула лише Сабіна.

Читатйте також: Загибель жінки-медика ЗСУ на Донбасі викликала заяву Держдепу США зі закликом до Росії (Відео)

Більше подробиць - у сюжеті ТСН. Тиждень