Оновлений сквер із фонтаном відкрили у Харкові на місці, де колись стояв пам’ятник Леніну

фото: Суспільне Харків

Оновлений сквер та фонтан на центральній площі Харкова відкрили у День міста 23 серпня. Під час реконструкції облаштували газон, замінили пішохідні доріжки, клумби, встановили нові лавки та ліхтарі.

Як повідомляє кореспондент Суспільного, фонтан відкрили за участі мера Харкова Геннадія Кернеса та гостей міста — 23 серпня в Харків приїхали делегації зі Словаччини, Казахстану, Албанії, Грузії, мери міст Дніпро Борис Філатов та Одеси Геннадій Труханов.

"Тут раніше була пам'ятка, стояв пам'ятник Леніну. Його звалили, коли була декомунізація, ми тепер вирішили побудувати тут фонтан. 150 струменів у цьому фонтані! Сім кілець, 36 метрів в діаметрі. Це найбільший сухий фонтан в Україні. Слава тим, хто його будував! Слава тим, хто встиг його побудувати", — сказав Кернес.

а День міста у Харків запрошували президента України Володимира Зеленського. У коментарі Суспільному мер Харкова висловив впевненість, що ще матиме нагоду показати президенту нові об'єкти.

"Це справа Володимира Олександровича, я запрошував від серця. Виходить, в нього є інші справи. Ну нічого, він приїде в місто, ми йому покажемо все, що ми зробили", — сказав Кернес.

Приїзд Труханова і Філатова у Харків з політикою не пов'язані, запевнив міський голова. "Це повага до міста з їх боку. Ніяких політичних проєктів, ніякої політики тут немає", — сказав Кернес.

Під час відкриття фонтану у сквері виступили танцювальні колективи та оркестр.