Нардепи викликають главу МВС Авакова “на килим”

Фракція “Слуга народу” пропонує заслухати у Верховній раді на годині запитань до уряду 5 червня міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з доповіддю щодо резонансних кримінальних подій останнього тижня.

Це запропонував перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко на засіданні погоджувальної ради ВР 1 червня, пише “Українська правда“.

“Організаційне питання щодо дня уряду… Враховуючи ту ситуацію, яка склалася за попередні два тижні, наша фракція пропонує запросити на день уряду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова для доповіді по тих важливих ситуаціях, які сталися. В п’ятницю у Броварах, і історія з Кагарликом, з етичною поведінкою правоохоронців і доповісти про стан розслідування щодо обставин загибелі нашого колеги пана Давиденка. Є багато запитань, я думаю, фахово, як завжди, наш міністр внутрішніх справ дасть нам відповідь”, – сказав Корнієнко.

Читайте також: Нові подробиці резонансної справи в Кагарлику від адвокатів потерпілої та підозрюваних (Відео)

Заступник голови депутатської фракції “Голос” Ярослав Железняк у своєму виступі підтримав цю ідею та нагадав, що його політсила закликає відправити Авакова у відставку.

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков порадів, що позиції фракцій “Голос” та “Слуга народу” співпали в питанні виклику для доповіді очільника МВС.

Читайте також: Стрілянина під Києвом: став відомий прибуток, за який конфліктують перевізники (Відео)

Учасники засідання погоджувальної ради схвалили рішення у п’ятницю, 5 червня, під час години запитань до уряду заслухати міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.