Кількість інфікованих коронавірусом в Україні стрімко зростає – підсумки 13 серпня

Загалом станом на 13 серпня в Україні виявили 86 140 інфікованих коронавірусом. Від COVID-19 померли 1 992 людини, одужали понад 46 тисяч.

Померли 22 людини, одужали 530.

Харківська область – рекордні 209 нових випадків, 1 летальний.

Львівська область – 166 нових випадків, 4 летальних.

Івано-Франківська область – 138 нових випадків, 3 летальних.

Київ – 133 нових хворих, 2 летальних випадки.

Чернівецька область – 130 нових випадків, без летальних.

Одеська область – 114 нових хворих, 1 людина померла.

Рівненська область – 92 нових випадки, без втрат.

Тернопільська область – 76 нових випадків, без втрат.

Київська область – 70 нових випадків, 1 летальний.

Закарпатська область – 63 нових випадки і аж 4 летальних.

Хмельницька область – 55 нових випадків, без втрат.

Житомирська область – 51 новий випадок, 1 летальний.

З ізоляторів тимчасового утримання в Білорусі масово випускають затриманих на мирних мітингах людей, багатьох відразу забирають в лікарню повідомляє білоруська служба “Радіо Свобода”

Україна вимагає від влади Білорусі якомога швидше звільнити незаконно затриманих у Мінську українських правозахисників і журналістів Костянтина Рєуцького та Євгена Васильєва. Про це 13 серпня повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

«За інформацією української сторони, вони не порушували жодних законів Республіки Білорусь, не брали участі в жодних заворушеннях чи масових акціях, не мали при собі заборонених предметів чи матеріалів. Правозахисники відвідували Білорусь виключно задля отримання достовірної інформації про те, що там відбувається, та задля коментування останніх подій у Мінську для українських засобів масової інформації. Свобода слова та свобода вільного пересування – базові демократичні принципи, які поважаються в усьому світі. Їхнє порушення неприпустиме», – сказав пан Єрмак.

Він уточнив, що Міністерство закордонних справ України активно працює над звільненням всіх українських громадян, яких затримали під час протестів.