Історія з приватною колекцією картин Порошенка отримала своє продовження

фото: УНІАН

Стало відомо, що Державне бюро розслідувань арештувало приватну колекцію картин родини п’ятого президента Петра Порошенка. Нині майно перебуває на зберіганні в музеї Гончара.

У пресслужбі ДБР Суспільному повідомили, що “слідчі підтвердили інформацію про арешт картин Петра Порошенка”, утім, жодних деталей про кількість арештованого майна та причини не зазначили.

Генеральний директор НЦНК “Музей Івана Гончара” Петро Гончар повідомив Суспільному, що наразі картини зберігаються в музеї “під його особисту відповідальність”.

Як уже повідомляли ЗМІ, вчора на офіційній сторінці музею з’явилась інформація, що Печерський районний суд Києва заарештував колекцію картин, які належать експрезиденту Петру Порошенку.

Там повідомили, що до музею прийшли представники Держбюро розслідувань. Один із них надав директору музею ухвалу суду про арешт колекції картин і попросив написати від руки розписку про отримання цієї ухвали та кримінальну відповідальність за незаконні дії з колекцію.

У музеї зазначили, що копію цієї розписки слідчий не надав, не дозволив директору її сфотографувати, а також “не дав чіткої відповіді” на запитання, чому директор не може мати копію розписки. У ДБР музею повідомили, що ті можуть надіслати питання у письмовому вигляді до служби, а вони, своєю чергою, нададуть відповідь у “розумні строки”.