Футбол повертається: стали відомі дата і місце проведення фіналу Кубка України

Із 30 травня в Україні поновляться матчі Прем’єр-ліги, щоправда, ігри будуть проходити без глядачів на трибунах.

Про отриманий дозволу від Міністерства охорони здоров’я на проведення ігор повідомив голова Української федерації футболу Андрій Павелко у Фейсбук.

“Великий футбол повертається в Україну! Щойно спілкувався з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, який підтвердив, що МОЗ дозволив проведення матчів УПЛ та Кубку України починаючи з 30 травня”, – написав Павелко.

Відома й дата та місце проведення фіналу Кубка України з футболу.

Як повідомив міський голова Андрій Садовий, фінальний матч перенесли з Тернополя до Львова і відбутися він має 8 липня.

"8 липня зустрінемось на Арені Львів. А наступного року всі дружньо поїдемо на фінал до Файного Міста!" - написав міський голова Львова.

Глава МОЗ сьогодні на щоденному брифінгу наголосив, що матчі Прем'єр-ліги будуть відбуватись без глядачів на трибунах, а кількість присутніх на стадіоні осіб буде обмежена.

"Вчора ми на прохання Федерації футболу і звернення нашої Прем’єр-ліги погодили старт чемпіонату Прем’єр-ліги. Ми дали дуже чіткі рекомендації і медичний протокол, у який саме спосіб це буде відбуватися, яка кількість осіб одночасно може перебувати в цей час на стадіоні. Це до 200 осіб. Звичайно, все це відбувається без глядачів. Тому вітаю всіх наших вболівальників, що в нас скоро відновиться трансляція – це буде рішення, коли вже стартує чемпіонат. Ми зможемо дивитися на гру наших футболістів", - сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.