Фото медика з Тернопільщини було на бордах по всій країні: самого терапевта врятувати не вдалося

Серце 51-річного терапевта Івана Венжиновича з Тернопільщини перестало битися 30 вересня. Чоловік працював у Почаївській райлікарні.

Фото медика з написом “Дякуємо за життя” було розміщене на бігбордах по всій країні, розповів Богдан Кучер.

Іван Венжинович потрапив до райлікарні увечері 28 вересня з пневмонією та з підозрою на СOVID-19, повідомив виданню Терміново головний лікар Почаївської райлікарні Богдан Кучер. Та на жаль, життя медика врятувати не вдалося…

– До нас приїжджали робити репортаж із закордонного видання. Вони і зробили це фото, – пригадує головний лікар райлікарні. – Дуже сумно, що Івана Федоровича вже нема з нами…

Чи був у лікаря СOVID, поки не підтверджено.

“Наразі очікуємо результатів ПЛР-тесту”, – розповів головний лікар. Іван Венжинович лікував хворих із СOVID-19.

Нагадаємо,  на початку пандемії у травні цього року американське новинне агентство Associated Press  опублікувало репортаж з український лікарень, в тому числі з Тернополя і Почаєва.

У матеріалі йшлося про важкі умови роботи та відсутність засобів захисту у медиків, які лікують хворих із СOVID-19. У кадр журналістів потрапив і лікар Іван Венжинович.

“Сімейні лікарі утримуються від вирішення проблем. Вони не відвідують пацієнтів, дають консультації по телефону. Всі бояться заразитися вірусом. Працівники лікарні звільняються, а ті хто лишився, працюють на грані, – розповідав журналістам Венжинович.