Деканоїдзе повідомила, коли патрульна поліція з’явиться на трасах України (Мапа)

Патрульна поліція з’явиться на всіх трасах України до кінця року. Про це заявила глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе під час запуску поста патрульної поліції поблизу Новоград-Волинського Житомирської області, повідомляє прес-служба відомства.

Ділянка Житомир-Рівне стала останньою частиною міжнародної траси Київ-Чоп, яку взяла під контроль дорожня поліція.

ф1

За словами Деканоїдзе, після проведення необхідного навчання патрульних, яких планують набирати додатково, патрульна поліція до кінця року зможе взяти під контроль всі автодороги національного значення. Однак для того, щоб поліцейська комісія почала з наступного тижня, Деканоїдзе закликала депутатів завершити підготовчу роботу і надати своїх представників до її складу.

“Патрульна поліція дуже чекає на нові набори. Важливо, щоб приходили люди не тільки на міжнародних трасах, але і в патрульні департаменти в інших містах”, – підкреслила глава Нацполіції.

Вона зазначила, що вакансії є у всіх містах, зокрема у Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську. Однак, за її словами, дуже важливо, щоб був зроблений відбір патрульних в декількох містах, неподалік від яких триває антитерористична операція – у Маріуполі, Краматорську, Сєвєродонецьку.

“Дуже важливо, щоб найближчим часом почала працювати поліцейська комісія, яка буде підбирати людей для патрульної поліції по всій країні – людей, які реально ввели нові принципи в правоохоронних органах”, – зазначила Деканоїдзе.

Вона повідомила, що ділянка дороги міжнародного значення Київ-Чоп між Житомиром і Рівним будуть патрулювати 7 екіпажів. Правопорядок там буде забезпечувати 56 патрульних поліцейських. Всього ж на трасі Київ-Чоп несуть службу 20 екіпажів патрульної поліції.

Згідно з повідомленням, найближчим часом будуть запуски патруля на трасах Вінницької та Тернопільської областей, а також на ділянці Київ-Одеса.