Cтало відомо про перехідний поріг ЗНО з української мови і літератури

Фото ілюстративне

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури в 2021 році дорівнюватиме 27 тестовим балам. Про це повідомляє “Освіта.ua”.

Відповідне рішення ухвалено експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 24 червня.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими мовними освітніми потребами встановлений на рівні 19 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

До 25 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Результати ЗНО з української мови і літератури, за бажанням випускника також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 116 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови та літератури, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови, дорівнює 74 тестовим балам.