Чому збільшилась вартість опалення для жителів Києва в лютому?

Вартість опалення для жителів Києва в лютому збільшилася в середньому на 6% порівняно з січнем через зниження температури повітря. Про це повідомила прес-служба комунального підприємства “Київтеплоенерго”.

Зазначається, що обсяги споживання тепла залежать насамперед від температури повітря, відповідно до якої регулюється температура теплоносія, а також від енергоефективності будинку.

У лютому 2021 року середньомісячна температура, за даними Українського гідрометеорологічного центру, становила -4,7°С і це найнижчий показник за останні два роки. У лютому 2021 року в Києві середньомісячна температура була на 2,2°с нижче, ніж у січні (-2,5°С), і на 4°С, ніж у грудні (-0,6 °С).

У компанії зазначили, що через зниження температури в лютому 2021 року будинки спожили на 6% більше тепла, ніж у січні цього року. Вартість опалення квадратного метра в будинках, обладнаних приладами обліку, при незмінному тарифі 1654,41 грн/Гкал становила в лютому в середньому 35 грн/кв. м, тоді як у січні – близько 33 грн/кв. м.