Через перестрілку під Києвом ввели план перехоплення і відсторонили начальника поліції Вінничини (Фото)

Затримані після стрілянини в Броварах. Фото – поліція Київщини

Частина учасників масової перестрілки перевізників, що сталась сьогодні вранці в Броварах під Києвом, була з Вінничини. Підозрюваних розшукують, а кервництво поліції Вінничини відсторонили від посад.

Керівництво Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, включно з начальком Юрієм Педосом відсторонено від посад. Про це повідомляєсайт Нацполіції України.

“29 травня керівництво Національної поліції України прийняло

Юрій Педос відсторонений від посади

рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції  у Вінницькій області Юрія Педоса. Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад.

Причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені  у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: Масова стрілянина під Києвом: поліція розкрила перші подробиці (Відео)

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Київській області, правоохоронці оголосили план перехоплення і шукають два автомобілі, на яких з місця перестрілки поїхала частина її учасників.

Читайте також: Пострілів було багато: кадри сьогоднішньої ранкової стрілянини під Києвом (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, сьогодні близько 7-ї ранку на вулиці в Броварах сталася масова стрілянина за участі близько сотні чоловіків. За повідомленням поліції Київщини, було поранено двох учасників конфлікту, а 11-х затримано. Відкрито кримінальне провадження.

Читайте також: “Ситуація загострювалась кожного дня”, – мер Броварів про причини масової стрілянини

Машини, які розшукує поліція після стрілянини в Броварах