Через черговий спалах коронавірусу на Буковині посилюють карантин

фото: Чернівецька ОДА,
голова ОДА Сергій Осачук

Зокрема, в області закривають школи та скорочують час роботи закладів харчування.

Про це інформує Чернівецька обласна державна адміністрація.

Вжевід завтрашнього дня заклади освіти Чернівецької області перейдуть на дистанційну форму навчання. Також не працюватимуть позашкільні гуртки та ігрові зони в торгових центрах.

Крім того, в області заклади харчування зможуть працювати лише до 20:00. Наразі ж бари та ресторани не працюють із 23:00 до 7:00 із забороною проведення розрахункових операцій після 22:00.

«На Буковині у 5 разів зросла кількість хворих дітей на коронавірус. Ми змушені повернутися до деяких обмежень на два тижні, аби спинити ланцюг поширення COVID-19», — повідомив голова облдержадміністрації Сергій Осачук.

Також він зазначив, що у стаціонарах області наразі перебуває максимальна кількість пацієнтів — 1 113. Ліжковий фонд заповнений майже на 63%.

«Минулого тижня ми збільшили ліжковий фонд на 120 ліжок. Цього тижня заплановано розгорнути ще 500, з них 120 вже додали сьогодні. Ми дбаємо про те, аби кожен пацієнт мав доступ до кисневої дотації. Паралельно з цим формуємо додаткові резерви медиків, які лікуватимуть хворих на коронавірус», — додав Осачук.