91% дільничних виборчих комісій завершили підрахунок голосів виборців, – ЦВК

фото: Високий Замок

Такі дані оприлюднили сьогодні на сайті ЦВК станом на 12:00, інформує Суспільне.

“Майже 26,7 тисяч дільничних виборчих комісій, що становить понад 91 % від загальної кількості утворених ДВК, завершили підрахунок голосів виборців, склали про це протоколи та передали всю виборчу документацію до відповідних територіальних виборчих комісій”, – повідомили у пресслужбі Центральної виборчої комісії.

Як відзначається, підрахунок повністю завершено в 6 регіонах: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Окрім того, за даними відомства, ТВК територіальних громад вже почали передавати протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

“Нагадуємо, що сільські, селищні та міські ТВК складають протоколи про результати виборів з виборів депутатів сільської, селищної та міської ради, а також відповідного сільського, селищного та міського голови. Окрім того, зазначені ТВК складають протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів районної та обласної ради, які передають до відповідних районних і обласних ТВК. Останні на підставі цих протоколів встановлюють результати виборів депутатів районних та обласних рад”, – пояснили у відомстві.

Так, у 15 областях районні ТВК вже прийняли 60 таких протоколів – у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській областях. Ще в 9 регіонах обласні ТВК отримали 9 протоколів.