Жінка їхала з Києва і у вагоні купе народила: тернопільські медики відреагували

Фото ілюстративне

Подорож поїздом для пасажирки “Укрзалізниця” завершилась народженням дитини прямо у купе.

Про інцидент повідомляє “Т1 Новини”.
Цієї неділі близько 01:00 у пасажирки поїзда «Київ-Ужгород» розпочалися пологи. 
Спочатку жінка поскаржилась на самопочуття, але згодом у неї розпочалась родова діяльність.
Про стан вагітної жінки та можливі пологи диспетчерів тернопільського залізничного вокзалу попередив провідник. Тому карета «швидкої допомоги» уже очікувала новоспечену матусю та її сина на станції “Тернопіль”.

Медики надали необхідну допомогу жінці у вагоні купе. Зараз малюк разом із матір’ю перебувають у Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина».

Жінка народила дитину в поїзді. Медики у вагоні надали породіллі всю необхідну допомогу та відвезли її з новонародженим сином у Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина”.

Жінка їхала з консультації з Києва, і в дорозі народилося дитя. Але в нього є вроджена вада серця. Ми зробили ЕХО серця в обласній лікарні, консультувала кардіолог. У Києві ще під час вагітності жінки діагностували, що дитина оперативному лікуванню не підлягає. Сама жінка почуває себе непогано. Зараз вирішують питання, як далі з ними бути, – розповіла “Файному місту” медичний директор Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина” Валентина Якимчук.