За сьогодні на Тернопільщині висадили 70 тисяч саджанців дуба, сосни і модрини

Бережанщина приєдналася до всеукраїнської акції “1 000 000 дерев за 24 години”.

Садили дерева не лише лісівники, а й представники влади та волонтери. До слова, подібні акції відбулися у кожному лісовому господарстві України.

Загалом на тернопільських землях лісового фонду заплановано висадити 20 гектарів лісу. – Треба більше садити ніж вирубувати аргументує очільник ОДА Володимир Труш – адже самі дерева це – інвестиція в здоров’я наших дітей, внуків. Ця акція є надзвичайно важливою, адже висадка дерев – це найпростіший і найдієвіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі. Ліс треба берегти, адже це легені нашої планети.

Раніше висадка дерев планувалася 20 березня, проте, екологічний проект перенесли через карантинні обмеження.

- Це хороша акція адже сприяє збільшенню лісистості нашої області. До прикладу, на базі площі 0,8 га Бережанського лісомисливського господарства висаджуємо сьогодні близько трьох тисяч штук дуба звичайного, сосну звичайну та модрину. Обрали саме ці листяні дерева, бо для них найсприятливіший клімат в нашій області - зазначає головний лісівник Тернопільщини Олег Яремко.

Проект “1 000 000 дерев за 24 години” має на меті привернути увагу до стану екосистеми України, а також є акцією, спрямованою на боротьбу з кліматичними змінами. Розпочало його Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».