В одній із лікарень Тернопільщини не залишилось жодного вільного кисневого концентратора

Фото з вільних джерел

Ситуація з захворюваністю на коронавірус в Україні ускладнюється. У Борщівській міській лікарні, що на Тернопільщині, збільшується кількість хворих на коронавірус, а кисню наразі вистачить лише на 6 годин.

Про це повідомили на офіційній сторінці Борщівської міської ради у мережі Facebook.
“У КНП «Борщівська міська лікарня» вільних кисневих точок – 17. Вільних кисневих концентраторів – 0. Повних балонів кисню – 12. Кисню вистачить на – 6 год. Потреба кисню в балонах на наступну добу – 48. Залишок рідкого кисню – 0. Потреба на наступну добу – 0,6”, – йдеться у повідомленні.

За 7 листопада у лікарню поступило 2 людини з COVID-19. Загалом облаштовано 80 ковідних ліжок, з яких 6 – реанімаційні. Також за минулу добу в пункті щеплень КНП «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги», центрі масової вакцинації та КНП «Озерянський АЗПСМ», провакциновано 163 особи.

"Вкотре повідомляємо, що найефективнішим методом боротьби з коронавірусною інфекцією є дотримання протиепідемічних заходів (використання засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції) та вакцинація", – йдеться в дописі.