У Тернополі за тиждень вдруге робітників засипало землею: тепер – завершилось трагедією

Фото з вільних джерел

22 червня по обіді на вулиці Протасевича двох робітників засипало землею. Чоловіки у цей момент знаходились в траншеї глибиною понад три метри. Раптово ґрунт обсунувся і люди опинилися живцем похованими.

Про це пише ОВІД.

Інші робітники кинулися на допомогу та викликали рятувальників. До слова, головне управління ДСНС області знаходиться всього у кількох сотнях метрів від місця трагедії. Рятувальники за лічені хвилини були на місці. До цього часу одного потерпілого вже підняли на поверхню.

Чоловік не подавав ознак життя. Усі зусилля медиків реанімувати чоловіка, на жаль, були безрезультатні. Медики констатували смерть робітника. Спецпідрозділ ДСНС оперативно взявся відкопувати іншого потерпілого. До 30-ти хвилин потерпілого працівника визволили з-під завалу і передали до рук медиків.

“Під землею знаходилось два працівники, одного з яких до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів дістали його колеги і передали працівникам екстреної медичної допомоги. На жаль, заходи з реанімації не дали результату — людина загинула. Другого завдяки злагодженим діям рятувальників та інших екстрених служб вдалося дістати і передати працівникам медичної допомоги”, –  розповів керівник прес-служба  ГУ ДСНС в Тернопільській області Сергій Данілін.