У Тернополі за три дні у “Вікні життя” залишили трьох доношених малят (Відео)

Вчора (29-го квітня) у “Вікні життя” в місті Тернопіль залишили двійню: маленьких братика і сестричку. Лікарі запевняють, що діти є доношеними, проте народилися у немедичних умовах.

Про це повідомляє Т1.

Як зазначила завідувачка відділенням неонатального догляду лікування новонароджених КНП “Тернопільська комунальна міська лікарня №2”, діти були загорнуті у комбінезони. Більше речей поряд з двійнею не було. Немовлята мали ознаки переохолодження, але зараз їх стан задовільний. Медики зауважили, що існує ризик для породіллі. На цьому наголосила медична директорка з дитинства та роботи другої міської лікарні Ольга Сидорчук. Наразі діток ще не назвали.

Двома днями раніше у тому самому “Вікні життя”, при другому пологовому, залишили хлопчика. Його медики назвали Володею. Тож великодні свята немовлята утрьох проведуть у відділенні для новонароджених.

Працівники закладу також зазначили, що після звістки про Володю, за лічені дні чимало небайдужих людей принесли дитині все необхідне. Речі та дитяче харчування можна приносити і для двійнят.

До слова, “Вікно життя” при другому пологовому існує 10 років. Але випадок, коли тут залишили одразу трьох дітей за три дні – вперше.

Детальніше дивіться у відео “Т1”: