У Тернополі відмінили локдаун: що стало причиною

У Тернополі не вводитимуть жорсткі обмеження, пов’язані із січневим локдауном.

Таке рішення прийняли 6 січня під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій при міській раді.  Відміна локдауну пов’язання зі зменшенням кількості хворих на коронавірус у Тернополі, зокрема зі зниженням рівня захворюваності на ковід. При цьому жодних цифр в повідомелнні прес-служби міської ради не оприлюднено. Натомість вказано, що з 11 січня свою роботу продовжать навчальні заклади Тернополя, рекомендовано працювати і підприємцям.

“6 січня у Тернополі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді, на якому було заслухано інформацію від медичних працівників щодо стану захворюваності на коронавірус у Тернополі станом на початок року. Відповідно до даних, впродовж останніх днів у місті не спостерігається приріст захворюваності на COVID-19, натомість, кількість інфікованих жителів знизилася, зменшилася кількість пацієнтів, що перебувають на лікуванні у медичних закладах Тернополя з діагнозом «коронавірусна інфекція», та практично відсутні хворі серед дітей і працівників закладів освіти”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Зважаючи на це, комісія прийняла рішення не посилювати з 8 січня карантин та не вводити жодних додаткових обмежень на території Тернопільської громади. “Діятимуть лише ті протиепідемічні заходи, що були прийняті раніше, – наголосив міський голова Сергій Надал.

– Це означає, що з понеділка, 11 січня, в усіх тернопільських школах продовжиться навчання – учні молодших класів відвідуватимуть уроки в звичному режимі, а школярі 5-11 класів – відповідно до змішаної форми навчання. Рекомендуємо також суб’єктам господарювання не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати у звичному режимі».