“Твердо летимо в червону зону”: на Тернопільщині ковід стримуватимуть ретельними перевірками (Відео)

Фото з вільних джерел

Сьогодні, 20 жовтня, відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань  ТЕБ та НС при Тернопільській ОДА, під час якого було вирішено приймати рішучі кроки для запобігання поширенню коронавірусу в області.

Про це повідомляють “Тернополяни”.

З 21-го жовтня у Тернополі та області діятимуть суворіші карантинні обмеження. У міжобласному транспорті та залізниці в водіїв і пасажирів перевірятимуть наявність ковід-паспортів.
На Тернопільщині спостерігається вкрай важка ситуація із захворюваністю на COVID-19, як уникнути її погіршення і обговорювали на засіданні.
“В області 16 медзакладів надають допомогу пацієнтам із коронавірусом. Розгорнуто 1605 ліжкомісць, усі вони, на щастя, забезпечені киснем. Загалрм же на Тернопільщині 6640 жителів краю продовжують хворіти на коронавірус, з них 728 перебувають у медзакладах”, — зазначила директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.
У свою чергу голова ТОДА Володимир Труш зазначив, що з такими темпами, Тернопільщина ризикує потрапити у “червону зону”.

“Ми твердо летимо в «червону» зону”, — зазначив під час засідання голова  Володимир Труш.

За його словами, чекати поки люди добровільно прийдуть вакцинуватися, щоб мінімізувати ризик важкого перебігу коронавірусу, вже марно — потрібно приймати необхідні міри і діяти згідно чинного законодавства — карантинні обмеження зробити строгими, їх порушення фіксувати, винних — штрафувати.

«Перебіг захворювання останнім часом важчий, ніж раніше, тому все більше осіб потребують кисневої підтримки. Так, 560 пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці, а 17 на ШВЛ. Кількість пацієнтів, яким призначають кисневу підтримку зростає», — зазначила директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

Як свідчать дані статистики, щодня на Тернопільщині від ковіду помирає 10-18 людей. І поки єдиним способом зупинити поширення коронавірусу залишається вакцинація. Адже, згідно офіційних цифр, 98% госпіталізованих – люди, які не зробили щеплення.