Тернополянку звільнили з роботи через те, що вона захворіла на коронавірус

Тернополянку Юлію звільнили з роботи через коронавірус, не дивлячись на те, що це пряме порушення закону.

У редакцію 0352.ua звернулась тернополянка звільнили з роботи через те що захворіла на коронавірустернополянка Юлія і розповіла вкрай неприємну історію, яка трапилась із нею нещодавно.

«Першим захворів чоловік, отримав позитивний тест на коронавірус. За кілька днів я почала відчувати схожі симптоми – кашель, першіння у горлі, підвищення температури. Ми одразу ж зрозуміли, що і я захворіла на COVID-19», – розповідає Юля.
Дівчина дізнавшись про свою хворобу, одразу ж повідомила про це керівництво на роботі. Проте керівник компанії  “Промтек Україна” поставився до її хвороби не лояльно і з розумінням, а скоріш навпаки. Дівчині поставили вибір, або продовжувати працювати на роботі у звичному режимі, або звільнятись.

«Я розуміла, що є носієм хвороби, що зараз карантин. Я можу заразити людей з якими спілкуюся. Багато співробітників може «принести» вірус додому і захворіюють вони, чи їх родичі. А якщо у когось вірус дасть ускладнення, чи не дай Боже хтось помре? У кожного ж є бабусі, батьки…», - зазначає тернополянка.

Дівчина лікувалась три тижні, відбула період самоізоляції аж до повного одужання. Протягом усього терміну, вона була на лікарняному.
Одразу ж після одужання її начальник повідомив про те, що вона більше не працює у компанії та чекає від неї заяви на звільнення, а на її місці уже працює інша людина.