Тернопілля: до суду вже скерували 12 обвинувальних актів про корупційні злочини (Відео)

PC290047-nБоротьбу з корупцією визначили одним із пріоритетів діяльності державних інституцій у 2015 році, у тому числі – й органів прокуратури.

Тому, у прокуратурі Тернопільської області нещодавно, відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області. Вони, під головуванням прокурора області, обговорили ефективність діяльності з протидії злочинності, у тому числі в її організованих формах, та корупції.

Читайте також. Бучач: за хабар у сумі 2 000 грн медик заплатить штраф — 12 750 грн

Про це головний прокурор Тернопілля Юрій Гулкевич розповів сьогодні, 5 лютого, місцевим журналістам.

- Органи прокуратури області у поточному році продовжили системну роботу, спрямовану на посилення протидії корупційним проявам у регіоні, утвердження принципу невідворотності відповідальності за корупційні правопорушення, - наголосив він.

Як наслідок, уже в січні-лютому до суду скеровано 12 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини. До відповідальності притягнули 15 осіб. Ще 11 кримінальних проваджень на цей час розслідують і найближчим часом вони будуть скеровані до суду.

Читайте також. Посадовець реєстраційної служби вийшов під заставу у розмірі 365 тисяч гривень

Серед притягнутих до кримінальної відповідальності, за словами пана Гулкевича: 4 державні службовці – керівники підрозділів виконавчої та реєстраційної служб, а також керівник підрозділу ОДА,два міліціонери, один податківець, три посадовці органів місцевого самоврядування, лікар медико-соціальної експертної комісії, ряд працівників юридичних осіб публічного права.

- Діяльність щодо протидії корупції, Генеральним прокурором України визнана пріоритетним напрямом діяльності для усіх прокурорів. Із врахуванням цих вимог буде плануватися та організовуватися робота органів прокуратури області, - підсумував прокурор краю.

Софія Левицька