Стало відомо як на Тернопільщині навчатимуться у школах із 23 вересня (Відео)

Із 23 вересня Тернопіль та область переходять у “жовту” зону карантину. В краї діятимуть відповідні карантинні норми та обмеження. За якою формою навчання отримуватимуть знання учні та школярі, а також про роботу дитячих садочків у цей період розповіла начальник Управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк .

Як передає “Файне місто” за словами Ольги Похиляк, усі навчальні заклади міста працюватимуть у звичному режимі. “Жовта” зона жодним чином не вплине на освітній процес. Діти навчатимуться за очною формою навчання. Не припинять роботу й дитячі садочки.

“На сьогодні 83 відсотки працівників усіх шкіл отримали щеплення. Немає такої школи, де немає 80-ти відсотків вакцинованих. Це означає, що із завтрашнього дня і на перспективу ми всі вчимося очно. Діти всіх шкіл йдуть до школи без винятку. Щоб батьки не хвилювалися, хочу наголосити, що садочки працюватимуть. Так само як позашкільні заклади та професійно-технічна освіта, застосовуючи усі заходи безпеки”, – повідомила Ольга Похиляк.

За словами голови облдержадміністрації Володимира Труша 535 навчальних закладів області, де вакциновані менше 80% працівників, мають призупинити роботу від завтра 23 вересня 2021 року.

"Згідно чинного законодавства чітко вказано, що це буде навчання не онлайн. Закривається, онлайн-освіта. Вона не дозволена у постанові. Тому школи будуть закриватися. Розглядаємо це як вимушені канікули, думаю, що оплата працівникам освіти, які в закритих закладах проводитись не буде ", – каже Труш.

Як розповіла директорка обласного департаменту освіти Ольга Хома, за останніми даними, які надали департаменту, на Тернопільщині в умовах "жовтої" зони карантину зможуть працювати 682 заклади освіти. А загалом їх в області є 1 217, каже Ольга Хома.

За її словами, також є 5 громад, де має не відкритися жоден навчальний заклад. Це Почаївська, Озернянська, Великодедеркальська, Золотопотіцька та Кременецька. Більше про те, як працюватиме область у "жовтій" зоні дивіться у підсумкових випусках новин.