Сім’я з Тернопільщини добивається справедливості після підтоплення будинку Дністром у червні

Сім’я Піцьківих з Коропця другий місяць живе в приміщенні колишньої школи. Їхній будинок підтопило через паводок на Дністрі 25-го червня. Грошей, щоб відремонтувати житло люди не мають, – розповів Володимир Піцьків.

Сьогодні, 25 серпня, вони подали заяву на компенсацію за підтоплене майно.

Сім’ї Піцьківих мають виплатити 20 тисяч гривень. В будинку мешкають 7-ро осіб. Під час підтоплень у червні в хаті був майже метр води, підлогу зірвало.

“Що мали страхівку – купили пісок. Взяли пенсію – купили гравій. Дали нам допомогу з церкви – наша єпархія – купили цемент і в магазин. Позичили вже певно більше 10 тисяч. А може й 15. Я того не знаю, бо треба ще те все рахувати”

Під час підтоплення сім’я Піцьківих переїхала до колишньої Коропецької школи

Ось це кадри з 7 липня. Володимир Піцьків розповів – живуть там і досі. Додому приходять, щоб ремонтувати будинок. Хочуть встигнути до першого вересня. За його словами, для цього треба близько 50-ти тисяч гривень.

Загалом жителям Коропця, будинки яких підтопило, мають виплатити 620 тисяч гривень державних коштів. Начальниця фінансового відділу селищної ради Ганна Рогот розповіла, що ці кошти вже є на казначайському рахунку сільради:

"На кожне підтоплене господарство виділяється не більше 20 тисяч гривень. Там згідно пункту 1 прописано, що виділяється на ушкоджені будинки з розрахунку на 1 сім’ю. В нас подано 31 будинок. З них є 3, в яких не проживають".