Родичі померлої від Сovid-19 тернополянки вимагають покарання для ковідної бригади через необережну госпіталізацію (Відео)

Зоряна Зінковська після госпіталізації ковідною бригадою померла у лікарні: родичі шоковані способом, у який жінку транспортували з помешкання. За їхніми словами, жінку несли з вражаючою необережністю.

Про це повідомляє телеканал “Т1”.

Донька з чоловіком розповіли, що 11 квітня, в неділю, близько обіду пані Зоряна раптово почала задихатись. Вдома викликали швидку. Через 15 хвилин до них приїхала ковідна бригада і пані жінку вирішили госпіталізувати. Але в який спосіб це робили – шок для всіх.

Сім’я Зінковських живе не високо – на третьому поверсі. Та під час того, як жінку транспортували – зчинився сильний гуркіт. Про це зазначили сусіди. Рідні Зоряни Зінковської обурюються, медики поставились до жінки не належним чином.

В обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – такі звинувачення заперечують. За словами заступниці генерального директора з оперативної роботи КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Тетяни Сухарської працівники діяли згідно протоколів, без жодних порушень.

Через тиждень після інциденту пацієнтка померла. Зі слів лікарів, причина смерті Зоряни Зінковської – коронавірус. Родичі ж кажуть, аби подібні історії не повторились, бригаду слід покарати.

Детальніше – у відео “Т1”: