Після травми голови юнак почав повертатися до життя – потрібна фінансова підтримка (Відео)

a_d3159bf5Допомога потрібна 22-річному жителю села Дарахів Теребовлянського району Ігорю Марчаку.

Читайте також. Лікарі попросили купити компресори, бо інакше – могли загинути немовлята

Хлопець два місяці перебував у комі. Тепер юнак уже починає реагувати на людей, розуміє та навіть виконує певні легкі команди. Лікарі кажуть, що Ігоря можна врятувати. Проте день реабілітації в Києві коштує близько 2 тисяч. Наразі хлопець перебуває в Теребовлянській лікарні, там підтримують його життя. Батьки Ігоря звертаються до небайдужих і просять допомогти.

Усе сталося 4 грудня. Увечері до батьків 22-річного Ігоря подзвонили і повідомили, що їхній син лежить непритомний. Друзі хлопця пояснили, Ігор впав зі сходів. Його ненароком штовхнув один із юнаків. Ігоря повезли спочатку в Теребовлянську, далі - в Тернопільську лікарню. Після томографії виявилося, що в хлопця - струс мозку та великі гематоми. Ігор переніс дві складні операції. І близько двох місяців перебував в комі.

Читайте також. Хворий хлопчик має донора, але бракує грошей на операцію

- Нам шансів на життя не давали, казали, що то дуже великий забій мозку. Пізніше думали, що тільки його молодий організм усе переборе, - розказує мама Ігоря - Людмила Марчак.

Хлопець почав повертатися до життя. Реагує на людей. Батьки кажуть, що він все відчуває і розуміє.

- Ставили йому вегетативний стан, але ми в п'ятницю ходили на томограф, то сказали, що вже не так. Відчуває, ми приходимо - він за нами споглядає. Я стою з одної сторони, чоловік - з другої, то він так то в одну сторону, то в іншу дивиться. Розуміє, коли ми його питаємо, він киває головою: так, то так, ні, то ні. Пальці може порахувати. Рот відкриває, ми з ложечки даємо їсти...

Ігор - один у сім'ї. Він - слухняний, працьовитий хлопець, каже парох церкви в Дарахові отець Степан. Лікарі дають надію батькам, що Ігоря можна врятувати. Проте на реабілітацію в Києві потрібна велика сума. У родини Марчаків такої немає.

Довідково. Більше про Ігоря Марчака дивіться в програмі "Духовні роздуми" в неділю, 4 травня, об 11:40.