“Наче підземний вибух”: оприлюднено відео землетрусу з епіцентром на Тернопільщині (Фото, Відео)

facebook.com/DSNSTERNOPILЗображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Сьогодні, 23 вересня, на Тернопільщині відбувся землетрус з епіцентром у Чортківському районі.

У Facebook-спільноті “Підслухано у Чорткові” розмістили відео з епіцентру землетрусу. На відео видно, як камеру, що знімає подвір’я сильно трясе.

У коментарях користувачі зазначають, що відчули неабиякий страх від пережитого.
“Ніколи не відчувала землетрус, але те що почула вночі, дуже схоже на підземний вибух. Я не спала і чула все як починалось, два поштовхи і трісти почало тільки після вибуху, а до того все було спокійно!”- пише Khrystyna Marysheva.

Читайте також: На Тернопільщині сьогодні вранці стався землетрус

"Тут на відео всеодно не передає звукі той страх ! Дякувати Богу що все минуло і без летальних випадків а то могло і гірше бути !", - зазначає Христина Залубняк.

Як повідомили у ДСНС, значних наслідків землетрус не спричинив.

«Сила поштовхів - до 4,4 бала за шкалою Ріхтера, без негативних наслідків. Підземні поштовхи були найбільш відчутні у Чортківському районі, частково в Тернопільському районі і в м. Тернопіль», - йдеться в повідомленні.

Про землетрус повідомили на сторінці Головного центру спеціального контролю у Facebook.

«Сьогодні в 6:17:57 засобами Головного центру зареєстровано відчутний землетрус на території України. Попередні розрахунки: координати 48,93 пн.ш. 25,88 с.д., Тернопільська область...Землетрус відчувався людьми на відстані близько 100 км», - йдеться в повідомленні.

На опублікованій карті епіцентр землетрусу вказано на південний схід від міста Чортків на Тернопільщині.

У той же час, на сторінці ДСНС України у Тернопільській області в Facebook опублікована карта, згідно з якою епіцентр землетрусу розташований прямо на кордоні Тернопільської та Івано-Франківської областей, на невеликій відстані від Чернівецької області. Яких збитків завдав землетрус, розповіли жителі села Нагоряни.

Детальніше дивіться у відео "Т1".