На Тернопільщині посилюють карантин через коронавірус: подробиці обмежень у транспорті (Відео)

Фото з вільних джерел

Цими днями кількість хворих на коронавірус в області значно зросла. У зв’язку з цим на Тернопільщині відбудеться посилення карантинних обмежень. Зокрема правоохоронці посилять контроль за дотриманням маскового режиму у громадському транспорт, пише “20 хвилин”.

Про це повідомив очільник патрульної поліції Тернопільщини Богдан Шевчук сьогодні, 20 січня, на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Тернопільській ОДА.

Працівники патрульної поліції зупинятимуть громадський транспорт і перевірятимуть чи усі пасажири в масках, а також чи дотримуються перевізники карантинних обмежень.

Окрім цього у пасажирів перевірятимуть наявність COVID-сертифікатів.

Також жителям Тернопільщини нагадали, що відвідувати масові заходи можуть лише вакциновані особи. У них вибірково перевірятимуть COVID-сертифікати.

Зазначимо, 20 січня вдвічі більше хворих, ніж за попередню добу виявили на Тернопільщині.

Через це в ОДА зібрали термінове засідання  комісії ТЕБ та НС щодо ситуації з COVID-19. 

— Наразі не йде мова про повне припинення роботи закладів освіти, однак деякі з них самостійно приймають рішення про закриття класів, з метою недопущення поширення інфекції. Визначені заклади охорони здоров’я готові до надання допомоги і забезпечені киснем на 100%, — зазначив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.