На Тернопільщині помер політичний в’язень, багаторічний голова Збаразької районної управи Братства ОУН-УПА

На 89 році життя відійшов у Божі засвіти політичний в’язень, великий патріот України, багаторічний голова Збаразької районної управи Братства ОУН-УПА Ярослав Перчишин

Трагічна подія приголомшила Тернопільщину: на Збаражчині обірвалося життя патріота України та політичного в’язня Ярослава Перчишина.

Як інформує “Погляд“, про це повідомила Світлана Боднар.

“На 89 році життя відійшов у Божі засвіти політичний в’язень, великий патріот України, багаторічний голова Збаразької районної управи Братства ОУН-УПА Ярослав Перчишин.

Щирі співчуття рідним і близьким… Царство Небесне покійному!”, – ідеться у повідомленні.

Як висловився Ломага Ігор у коментарях: "Зупинилося серце Великої людини, багаторічного політв’язня сталінських таборів, палкого патріота України Ярослава Перчишина. Його життя було зразком боротьби за незалежність України. Він зробив великий вклад в здобутті незалежності і розбудови України. Його мудрість та особистий приклад завжди заряджали оптимізмом та вірою в те що перемога буде за нами. Щиро співчуваю рідним і близьким. Такі люди не вмирають. Вони живуть вічно в серцях мільйонів українців. Вічна йому пам'ять і Царство небесне! ГЕРОЯМ СЛАВА!"