Конкурс “До чистих джерел”: серед переможців – наші земляки

unnamedУрочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» відбулася нещодавно. Його організувала та провела Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта».

Читайте також. Знавці Шевченка можуть заробити власним розумом

Переможців запросили до Києва, в Міністерство екології та природних ресурсів України. Там і нагородили грамотами та цінними подарунками. Повідомили ІА «7 Днів-Україна» у відділі водних ресурсів Тернопільського обласного управління водних ресурсів.

Нагадаємо, у семи категоріях конкурсу взяли участь роботи 290 учасників з усієї України. Особливо приємно відзначити, що серед такої великої кількості робіт є переможцями і представники Тернопільської області.

Читайте також. Молодь влаштує конкурс “Ого! Товканка!” і кропитиме всіх водою (програма)

Зокрема, відзначилися:

-          у категорії «Колективи земле- і водокористувачів» - Тернопільське обласне управління водних ресурсів – І місце; Тернопільське міжрайонне управління водного господарства – ІІ місце;

-          у категорії «Екологічні товариства і гуртки загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів і позашкільних закладів» - Екологічна бригада Жизномирської ЗОШ І-ІІІст.Бучацького району, керівник Лесів О.І. – ІІ місце;

Екозагін «Джерельце» Озерянської школи І-ІІІ ст. Борщівського району та Лановецька районна станція юних натуралістів, с. Маневе Лановецького району, отримали відзнаки.

-          в категорії «Окремі групи громадян, громадяни» відзнаки отримали:
- Дубенківська школа, с. Дубенка Монастириського району;
- Садовський Олександр – учасник експедиційного загону Вілійського НВК Шумського району (керівник - Михальчук Л.Ф.);

Довідково. Конкурс започаткували громадські природоохоронні організації у 2000 році. Його затвердили Постановою Кабінету Міністрів України за № 51 від 24.01.2001 р. з метою залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом розвитку громадянських екологічних ініціатив. Участь у конкурсі може взяти кожен.