Епідеміологи назвали ймовірного збудника, який викликав отруєння дітей на Тернопільщині

фото: Суспільне

Двоє дітей заразились кишковою інфекцією в дитячому садочку селі Джурин Чортківського району, що на Тернопільщині. Про це розповів епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев.

За його словами, зареєстрували цей спалах у суботу, 20-го лютого. Зараження, каже Володимир Паничев, міг спричинити норовірус, який може міститися в їжі або воді, пише Суспільне Тернопіль.

“Лабораторні дослідження продовжуються. Норовірусна інфекція, її ще називають блювотною хворобою, як правило таке захворювання передається через продукти, питну воду, через предмети вжитку. Всього постраждало 9 діток, двоє дітей госпіталізували. У всіх дітей перебіг середньої-важкості. За дві доби більше дітей не добавлялись”, – каже Паничев.

За словами Володимира Паничева, в садочку розпочали епідрозслідування, під час якого мають встановлення джерело зараження. Для цього відібрали матеріали для лабораторного дослідження та провели дезінфекцію. Директорка садочка, в якому зареєстрували спалах, Марія Коцюк розповіла, що зараз садочок не працює. Всі діти почуваються добре.