До Зарваниці на реколекції прибули матері та дружини загиблих героїв Тернопільщини

Фото Тернопільської ОДА

До Маріїнського духовного центру Зарваниця прибули на реколекцію родичі загиблих героїв Тернопільщини. 20 матерів та дружин беруть участь у богослужіннях та спілкуються з духівниками. Повідомив заступник голови Тернопільської ОДА Віктор Устенко.

За його словами, матері та дружини загиблих героїв перебуватимуть кілька днів у духовному центрі. Для таких зустрічей священнослужителі Марійського духовного центру підготували духовну програму.

Мирослава Питак, матір загиблого бійця Андрі Питака приїхала на реколекцію до Зарваниці:

“Ми тут відпочиваємо серцем і душею. Нам тут добре і спокійно. Про нас добре піклуються. Ми потребуємо таких зустрічей, через два тижні сюди на реколекцію приїдуть інші матері та дружини, які втратили своїх чоловіків та синів на війні чи під час Революції Гідності”.

Захід проводиться за співпраці Тернопільської ОДА, відділу Мінветеранів в Тернопільській області та Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

  • Марійський духовний центр – це одна з найбільших подільських святинь Української греко-католицької церкви. Першу дерев’яну капличку, на місці якої зараз розташований Марійський центр, звели у 1240 році. А нинішній духовний центр розпочали зводити в 1996 році і відкрили у 2000-му.
  • Всеукраїнська проща до Зарваниці відбудеться онлайн.
  • З Тернополя до Зарваниці вирушили прочани на Всеукраїнську прощу.
  • Прочани прибули до Зарваниці на Всеукраїнську прощу.
  • Матері з Тернопільщини взяли участь у пішій прощі до Зарваниці.
  • Всеукраїнська проща військовослужбовців у Зарваниці.