Бережани: жінці поновили виплату соціальної допомоги при народженні дитини

mamaМалозабезпеченій родині поновили виплату соціальної допомоги при народженні дитини, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

Суд задоволив позов, пред’явлений прокуратурою Бережанського району в інтересах малолітньої дитини щодо скасування рішення органу місцевої влади, згідно з яким її матері припинили виплату допомоги при народженні дитини, а також стягнення недоплаченої їй суми цієї соціальної допомоги.

Читайте також. Гусятинський район: громаді повернули земельну ділянку, вартістю майже 35 тис. грн

Встановили, що управління соціального захисту населення райадміністрації незаконно припинило виплачувати місцевій малозабезпеченій родині державну соціальну допомогу при народженні дитини.

У зв’язку з цим, прокурор Бережанського району направив до суду позов в інтересах малолітньої дитини та її матері з вимогою визнати протиправними дії управління соціального захисту населення РДА та скасувати відповідне рішення про припинення виплати зазначеної державної допомоги, а також – відновити її виплату та стягнути на користь малолітньої дитини недоплачену сумуцієї допомоги у сумі  майже 35 тисяч гривень.

Читайте також. Тернопільська прокуратура «відхрестилася» від розслідування ДТП, в яку потрапив Леонід Бицюра

Бережанський районний суд задоволив позов прокуратури у повному обсязі.

Софія Левицька