“Батьки вірили, що живий” – на Тернопільщині знайдено останки хлопця, який 17 років тому пропав безвісти

17 років тому підліток  пішов з дому і не повернувся. Рідні весь цей час вірили, що син живий і чекала його. Проте вчора (4 серпня) остаточно з’ясувалося, що вже багато років його нема серед живих людей.

Про це повідомляє поліція Тернопільщини.

Тогочасні друзі закопали його тіло на смітнику. Через багато років після загибелі підлітка один із тих людей вирішив розповісти про події, які сталися тоді.

Як інформує керівник відділення поліції №5 (м.Підволочиськ) Микола Смакула, у 2004 році із заявою про зникнення брата до правоохоронців звернувся родич.16-річний мешканець Тернопільщини зник безслідно. Родина сподівалася до останнього знайти хлопця живим.Недавно на сміттєзвалищі було знайдено якісь кістки. Фахівці, оглянувши їх, заявили, що вони не належали людині.

"Ми знову розпочали відтворювати та встановлювати деталі подій, які трапилися у 2004 році. З'ясували, що зниклий юнак того вечора поїхав у село з двома товаришами. І лише після розмови з одним із них стало відомо, що трапилося насправді", - розповів Микола Смакула. У ніч зникнення очевидець із товаришами вирушили на пошуки кольорових металів на покинуту ферму. Електрощитова, куди поліз односельчанин, виявилася підключеною до електромережі. Ударом струму його вбило на місці. Перелякані друзі закопали труп на смітнику.
"Ці слова підтвердив і спільник, який зараз перебуває на заробітках за кордоном. Він через відеозв'язок вказав приблизне місце поховання...", - каже правоохоронець.