За хакерську атаку на Twitter-акаунти Обами, Маска й Гейтса арештували підлітка

У США заарештували 17-річного хлопця за підозрою у причетності до хакерської атаки у Twitter. Тоді хакери розмістили у мікроблогах відомих американців повідомлення із закликом надсилати біткоїни на певні рахунки з обіцянкою повернути криптовалюту у подвійному розмірі.

Як повідомляє CNN, підлітказаарештували у місті Тампа після розслідування, проведеного федеральними та штатними слідчими.

Державний прокурор міста Хіллсборо Ендрю Уоррен заявив, що його відомство займається кримінальним переслідуванням, оскільки закон Флориди дозволяє отримати більшу гнучкість, ніж федеральний закон для звинувачення неповнолітньої особи як дорослої людини у такому випадку.

"ФБР та Міністерство юстиції продовжуватимуть співпрацювати з офісом протягом усього обвинувачення. Ці злочини були вчинені, використовуючи імена відомих людей та знаменитостей, але вони не є головними жертвами тут. Ця схема була розроблена для крадіжки грошей у постійних американців з усієї країни, в тому числі тут, у Флориді. Це масштабне шахрайство було організовано прямо тут, на нашому задньому дворі, і ми не будемо з цим миритися", - сказав він.

У Twitter заявили, що оцінили "швидкі дії правоохоронців" у цьому розслідуванні та продовжуватимуть співпрацювати.

"Зі свого боку ми прагнемо бути прозорими і регулярно надавати оновлення", - написали в компанії.