Перших туристів у космос Ілон Маск планує відправити наступного року (Відео)

ф1Компанія космічного туризму Space Adventures уклала угоду зкомпанією Ілона Маска SpaceX про політ чотирьох туристів у космос кораблем Crew Dragon.

Про це 18 лютого повідомили на сайті Space Adventures, пише “Гордон“.

Як ідеться в повідомленні, у космос відправлять чотирьох людей, які поб’ють світовий рекорд із висоти космічного польоту туристами.

“Ця історична місія прокладе шлях до того, щоб зробити космічні польоти можливими для всіх людей, які мріють про них, і ми раді працювати з командою Space Adventures у цій місії”, – сказала президентка і головна операційна директорка SpaceX Гвінн Шотвелл.

У коментарі Space.com представники Space Adventures розповіли, що місія триватиме до п’яти днів і може розпочатися вже наприкінці 2021 року. Уточнюють, що в межах запуску космічних туристів Crew Dragon не буде здійснювати стикування з міжнародною космічною станцією.

На сьогодні Space Adventures організувала вісім орбітальних польотів на міжнародну космічну станцію для семи клієнтів: американського мультимільйонера Денніса Тіто у 2001 році, південноафриканського підприємця Марка Шаттлворта у 2002 році, американських підприємців Грега Олсена у 2005 році й Ануше Ансарі у 2006-му, співзасновника Microsoft Чарльза Симоні (двічі) у 2007-му і 2009 роках, розробника комп’ютерних ігор Річарда Герріота у 2008 році й засновника Cirque du Soleil Гі Лаліберте у 2009 році.