Відомий український спортсмен пішов із професійного спорту

Дмитро Чумак

31-річний важкоатлет Дмитро Чумак пішов з професійного спорту.

 Про це рішення Дмитро повідомив у своєму Instagram.

“17 років! Фантастичних 17 років!! Саме стільки я присвятив великому спорту! І тепер з приємним та трохи сумним почуттям можу сказати, що завершую професійну кар’єру…Скільки ж всього було… скільки радості, адреналіну та позитивних емоцій, скільки крові та поту, скільки важких тренувань…і перемоги, і поразки були. Але головне, завершуючи цей шлях, почуваюся переможцем!”, – написав Чумак.

Зазначимо, Чумак Дмитро Віталійович (нар. 11 липня 1990) — український важкоатлет, майстер спорту України, триразовий чемпіон Європи.

Майстер спорту мiжнародного класу. Заслужений майстер спорту. Під час тренувань у спортзалі у Конча-Заспі його помітив тодішній тренер жіночої збірної України з важкої атлетики Денис Готфрід, який почав його тренувати. Бронзовий призер чемпіонату світу в багатоборстві 2015-го року.

Учасник Олімпійських ігор 2016 р. Багаторазовий чемпiон та рекордсмен Украiни. Чумак навесні 2021 року він здобув перемогу  в Росії на чемпіонаті Європи, але виник скандал, бо Чумак відмовився називати росіян "братським народом" України.

Влітку 2021 року Чумака звинуватили щодо допінгу, але провину його так і не довели.