“У мене були шанси, але не змогла їх реалізувати”. Світоліна – про поразку у півфіналі Олімпіади

Еліна Світоліна

Українська тенісистка – про поразку у матчі за вихід у фінал.

Автор Євгеній Перестенко

Еліна Світоліна програла перший з двох матчів вирішальної стадії олімпійського турніру з тенісу в Токіо. У півфіналі українка в двох сетах поступилася чешці Маркеті Вондрушовій.

Попри поразку, Світоліна все ще має шанси поборотися за медаль на Олімпіаді. 31 липня на неї очікує бронзовий фінал проти представниці Казахстану Єлєни Рибакіної.

Українська тенісистка проводила п'ятий поспіль матч в одиночному турнірі, як і решта тенісисток. Ось тільки у стартових трьох вона грала понад дві з половиною години, і лише італійку Камілу Джорджі здолала в двох сетах.

Після матчу Світоліна дала флеш-коментар Суспільне Спорт. У якому розповіла, що фізично відчувала себе нормально, а лише незадоволена собою у плані реалізації моментів.

"У принципі відчувала себе нормально. Треба було просто використовувати свої шанси у першому сеті. На початку матчу у мене були шанси, але я не змогла їх реалізувати, після чого вона [Вондрушова] почала краще грати, розкутіше. На лінії у мене не дуже виходило те, що я хотіла".

У подальшому втома Світоліної почала даватися взнаки. У другій партії Еліна взяла лише один гейм.

"[Протистояти Вондрушовій] не склалося, а далі я почала відчувати втому. Мало що виходило".

Що означає результат Еліни Світоліної

  • Попри поразку, Світоліна проведе ще один матч на Олімпійських Іграх. Вона боротиметься за бронзову медаль.
  • Суперницею Світоліної стане представниця Казахстану Єлєна Рибакіна, яка програла в іншому півфіналі швейцарці Белінді Бенчіч.
  • Якщо Світоліна переможе у Рибакіної та встановить новий рекорд України на Олімпіадах у тенісі.

Що далі

  • Субота, 31 липня. Матч за третє місце Еліни Світоліної та Єлєни Рибакіної.