Тернополянка стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу

Каріне Айрапетян

16- річна тернополянка Каріне Айрапетян стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу. У фіналі тернополянка змагалася з російською спортсменкою. Готувалася до цих змагань Каріне 2 місяці.

Про це розповів її тренер Руслан Фірман, пише Суспільне

У боксерському клубі “Шкіряна рукавичка” з 9 років займається боксом Айрапетян. На заняття дівчину записав тато.

“Батько дивиться мої бої, допомагає морально і фізично, мама не любить, що я займаюсь боксом, бо це не жіночий вид спорту”, – розповіла Айрапетян.

Фінальний бій тернополянки на Чемпіонаті Європи тривав дві хвилини. Каріне розповіла, що вона змагалась із травмованим коліном:

“В мене тоді нога сильно не боліла. Я давала їй відпочити, щоб під час поєдинку я могла нормально боксувати. Срібло здобути було важко, але я відпрацювала всі три раунди”.

Як розповів тренер Руслан Фірман, зараз через карантин майже всі змагання скасували. Тому Каріне Айрапетян лікуватиме коліно. Після цього готуватимуться до командних змагань в Івано-Франківську, де Каріне виступить у дорослому боксі у категорії молодь.

За словами Фірмана, Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів тривав з 25 листопада по 2 грудня. Участь у ньому взяли спортсмени з 19 країн. Каріне Айрапетян представила Тернопільщину у складі збірної України. Фірман каже, на цих змаганнях наша збірна завоювала 20 медалей, серед яких п’ять золотих, чотири срібних та 11 бронзових. А в загальному заліку українська команда посіла друге місце.