“Щоб менше їздити автобусом”- на Тернопільщині згуртувалися у велопробізі (Фото)

У Тернополі вперше під час карантину організували групову велопрогулянку

Два десятки тернополян взяли участь у велопрогулянці вздовж Тернопільського ставу. ЇЇ організувало міське управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей. Такий захід у період карантину організували вперше.

За словами організаторки велопрогулянки Лесі Голик, велосипедисти проїхали близько 10 кілометрів. У Тернополі вперше під час карантину організували групову велопрогулянку

Організаторка велопробігу Леся Голик

12-річний Костянтин Городиський розповів, що на велосипеді катається з п`яти років. Участь у такій велопрогулянці бере вперше:

“Мені це дуже подобається. Це здорово, економить час, щоб доїхати до певної точки назначення. Я хочу попробувати себе у велоспорті”. У Тернополі вперше під час карантину організували групову велопрогулянкуСуспільне Тернопіль

Учасник велопробігу Костянтин Городиський

Студентка Яна Богач каже, що навчилася їздити на велосипеді декілька місяців тому. До велопрогулянки долучилася разом із друзями:

“Хочемо провести час разом. Для здоров’я дуже корисно. І набагато кращий рух, ніж їздити автобусом”.У Тернополі вперше під час карантину організували групову велопрогулянку

Студентка Яна Богач

За словами Голик, під час велопрогулянки учасники дотримувалися карантинних вимог. Зокрема, рухались на дистанції півтора метра:

“Ми їхали велодоріжками, пішохідними доріжками, без виїзду на проїжджу частину. Мандрівка робиться з метою просто гарно провести час. Не було попереднього зголошення, була лише інформація в інтернеті”.

Велопрогулянка довкола тернопільського ставу тривала близько години.