Поліцейські з Тернополя вибороли перемогу у другому етапі Кубка України з волейболу

фото зі сторінки фейсбук Національної поліції Тернопільської області

Зокрема, перемогою можуть похвалитися працівники Управління поліції охорони в Тернопільській області, котрі вибороли перемогу у другому етапі Кубка України з волейболу.

Про це повідомляється на сторінці фейсбук Поліції Тернопільської області.

Матчі проходили у Тернополі впродовж 6-8 листопада. За звання кращих змагалися чотири волейбольних клуби. У поєдинках взяли участь і працівники Управління поліції охорони в області, які входять до складу тернопільської команди «ДСО-ЗУНУ.

За результатами двох матчів вони отримали абсолютну перемогу та квиток до третього етапу змагань. На спортивному майданчику тернопільські волейболісти мали зустрітися з трьома командами.

Проте через хворобу спортсменів, прикарпатський клуб «Покуття-Прибилів» не зміг взяти участі у іграх.

Суперниками «ДСО-ЗУНУ» були волейбольні клуби «Хотинські козаки» та «Донбас». У стартовому поєдинку господарі турнірі обіграли буковинських гравців з рахунком 3:2.

Волейбольні баталії були непростими. Суперники не поступались, точилась боротьба за кожний м’яч. Та все ж за результатами п’ яти партій визначилися беззаперечні переможці. Лідерство у грі команда «ДСО-ЗУНУ» виборола також у наступних суперників – волейбольного клубу «Донбас».

Вже на перших хвилинах матчу тернополяни вирвалися вперед і впевнено вигравали всі три партії.

Слід віддати належне і опонентам: гості боролися до останнього і старалися скорочувати рахунок, однак перемогти тернопільський клуб їм так і не вдалося.

Тож, результат гри 3:0 і команда «ДСО-ЗУНУ» святкує другу перемогу у матчах ІІ етапу Кубка України.

Волейбольна команда «ДСО-ЗУНУ» (раніше «ДСО-ТНЕУ») була створена у 2013 році за ініціативи керівника підрозділу поліції охорони Олега Іващенка. Саме у цей період Олег Олексійович був призначений на посаду начальника управління і спортивне життя в підпорядкованому йому колективі набуло по-справжньому активного і стабільного спрямування.

Спортсмени спочатку брали участь в обласних чемпіонатах з волейболу, а з часом, набравшись досвіду, увійшли у першу лігу чемпіонату України. На сьогоднішній день гравці команди під керівництвом свого тренера Юрія Кравцова показують досить високі результати на змаганнях різного рівня.