Олімпіада-2022: фігурист із Києва змусив російських кореспондентів спілкуватись українською

Український спортсмен також назвав російську пресу “хайпожерами”

20-річний український фігурист Іван Шмуратко дав повторне інтерв’ю кореспондентам російського телеканалу “МатчТВ”, у якому звинуватив їх у спробах зловити хайп на його позиції спілкуватися виключно англійською чи українською мовою. Він заявив, що вони неправильно інтерпретували його позицію, коли 31 січня він на пресконференції відповідав англійською мовою на запитання з боку репортерів із РФ. Відмовився Шмуратко говорити російською і цього разу, після чого кореспондент “МатчТВ” заявив, що готовий розмовляти з атлетом українською мовою. Іван заявив, що поважає всіх журналістів і спілкується з ними, бо це частина роботи спортсмена. Але йому дуже неприємно, коли преса не шанує його.

"Ви написали – "українські фігуристи не говорять". Я цього не говорив. Я сказав, що я  український фігурист. Я говорю українською та англійською, тому що тут міжнародна преса, я українець", – сказав наш співвітчизник.

Шмуратко додав, що йому не використовувати російську на Олімпіаді-2022 зручніше та приємніше.

"Я дуже респектую людям, які мене поважають, але коли я бачу у відповідь просто хайпожорство… На мій погляд, це було для того, щоб на мені хайпанути", – підсумував 20-річний фігурист.

Зазначимо, що Шмуратко перехворів на коронавірус. Спортсмен уже здав негативний тест на коронавірус і повернувся до тренувань. Іван зможе виступити в індивідуальному турнірі Олімпіади в Пекіні, який розпочнеться 8 лютого.

Як повідомляє "5 канал на Олімпіаді в Пекіні український фігурист відмовився говорити російською та відповів на питання журналістів із Росії англійською мовою. 20-річний Іван Шмуратко представляє Україну на зимових Олімпійських іграх в поодинокому фігурному катанні.