Ломаченко боксував з Лопесом, незважаючи на травму

Василь Ломаченко

Команда Василя хотіла перенести бій, але він погрожував завершенням кар’єри у разі такого розвитку подій.

Василь Ломаченко переніс операцію на правому плечі в понеділок увечері в Лос-Анджелесі і не зможе відновити тренування до кінця січня. Про це сказав його лікар, хірург Ніл ЕльАтратче, пише Yahoo Sports.

Також відомо, що команда Василя хотіла перенести бій з Теофімо Лопесом, однак Ломаченко казав, що завершить кар’єру боксера, якщо хтось із його команди наполягатиме на перенесенні поєдинку через травму плеча.

Що сталося

Василь Ломаченко переніс операцію на правому плечі, яке турбувало його ще до бою. Українцю зробили МРТ за півтора місяці до двобою з Лопесом. Але воно нічого не показало. Тоді його повезли до хірурга Ніла Ельатратче.

Він вколов Ломаченку ін’єкцію знеболювального і одразу повідомив про це Антидопінгову комісію. Про це розповів сам Ельатратче. Повідомляється, що різкий біль у плечі турбував Василя ще до прибуття до США.

Голова промоутерської компанії “Top Rank” Боб Арум сказав, що гадки не мав про травму Ломаченка.

Клімас сказав, що незважаючи на те, що про травму Ломаченка стало відомо досить швидко після бою, “ніхто не хотів виглядати так, ніби ми шукаємо виправдання чи щось подібне”.

Також Клімас сказав, що, коли Ломаченко відновиться після травми, вони хотіли би провести реванш із Лопесом.