Шевченко висловився щодо продовження контракту на 2.5 роки

Фото з вільних джерел

Наставник національної збірної України Андрій Шевченко в ефірі програми «Великий футбол» прокоментував продовження контракту на 2.5 року:

«Я скучив за усіма хлопцями. Дуже приємно, що футбол повернувся. Була можливість погостювати, пройтися по Києву. Життя повертається, люди посміхаються.

Так, з асоціацією домовилися про продовження контракту. Це логічне рішення і для тренерського штабу, і для мене, і для УАФ. Я радий залишитися тут і працювати далі.

Є незакінчений турнір – чемпіонат Європи. Треба готуватися. Плюс почнуться Ліга націй і відбір до чемпіонату світу. Роботи багато. Сподіваюся, що у вересні ми почнемо грати матчі Ліги націй.

Єдина проблема – що ми 9-10 місяців не бачили футболістів. Це засмучує. Але приймаємо ситуацію такою, яка є. Підпишемо нові контракти на 2.5 року. Хлопці будуть задоволені, що ми залишилися. Це жарт!

Той же склад у нас залишається, команда укомплектована. За всіма стежимо, дивимося. У майбутньому будемо переглядати нових футболістів, у яких буде шанс потрапити в національну команду ».